Zakończenie akcji "Przytul Psiaka i Kociaka"

W październiku, z okazji Światowego Dnia Zwierząt, w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla psów i kotów. Zebrano 80 kg karmy, dodatkowo zabawki, koce i sprzęt dla zwierząt. Wszystkie dary zostały przekazane podczas spotkania z panią Marzeną Tracz, założycielką fundacji "Przytul Psiaka i Kociaka", która działa na terenie Legnicy i okolic na rzecz bezdomnych psów i kotów. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za udział w akcji i aktywne zaangażowanie się w zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów, mieszkających na terenie naszego miasta.

Organizatorzy:
uczniowie klasy 5b