Turniej Ekologiczny

22 kwietnia w naszej szkole odbył się Turniej Ekologiczny dla uczniów z klas VI-VIII pod hasłem „KLIMAT DLA ZIEMI”. Uczniowie rywalizowali w siedmiu konkurencjach wymagających wiedzy dotyczącej zagrożeń dla naszego środowiska, właściwych postaw proekologicznych oraz umiejętności praktycznych. Turniej miał na celu utrwalenie wiedzy z zakresu ochrony klimatu oraz kształtowanie postaw i nawyków przeciwdziałających zmianom klimatycznym.
Wyniki turnieju:
1 miejsce - Klasa 6 b (Edyta Gomułka, Sandra Drążkowska, Amelia Zabawa)
2 miejsce Klasa 7b (Oliwia Blask, Julia Debert, Julia Ignaszak)
3 miejsce – Klasa 8a (Jakub Łojko, Antoni Komendecki, Grzegorz Misiak)

Dziękujemy za udział w turnieju wszystkim uczestnikom i zachęcamy do codziennego działania na rzecz naszego środowiska.

Autor: H. Mamajew